Léto je ideální období pro extrémní sporty

Plánujete svou letošní letní dovolenou? Jistě si vybíráte tu pravou destinaci. Letní dovolená však vždycky uteče jako voda.

Chcete si v létě užít ještě další zábavu?

Přinášíme vám skvělé tipy, kam vyrazit například o víkendu. Léto je ideálním obdobím pro vyzkoušení extrémních sportů, které vám vyplaví do krve velkou dávku adrenalinu. Slyšeli jste již například o skydivingu? Vyzkoušet můžete například indoor skyding, což je skvělá zábava pro celou rodinu. Při skydivingu si užijete pocitu volného pádu bez padáku na zádech. V bezpečí letové komory si užijete spoustu adrenalinové zábavy. V komoře proudí vzduch rychlostí až 280 kilometrů za hodinu. Ve skydiving aréně vám zapůjčí veškeré nutné vybavení.

Rádi byste si užili adrenalinovou zábavu venku?

Léto vybízí zejména k vodním radovánkám. Jestliže vás láká extrémní zábava na vodě, vyzkoušejte flyboarding. Při flyboardingu spojíte vodu a zároveň skvělý zážitek z létání. Jedná se o adrenalinovou zábavu na vodě. Flyboard je speciální systém vodních trysek, které vás vystřelí tak vysoko, jak jen budete chtít. Ovládání je silně intuitivní a před samotným zahájením dostanete samozřejmě profesionální instruktáž. Zážitek je vhodný pro každého od 12 let věku. Nutnou podmínkou pro absolvování je dobrý zdravotní stav. Vyzkoušejte si flyboarding již toto léto.

Zaujal vás některý z popsaných extrémních sportů? V tom případě není nic jednoduššího, než navštívit internetovou stránku www.firmanazazitky.cz a objednat si svůj poukaz na skydiving nebo flyboarding. Allegria – firma na zážitky pro vás připravila nabídku stovek skvělých adrenalinových a jiných zážitků, kterými můžete oživit své léto.

Užijte si skvělou zábavu na dovolené i mimo ni. Stačí si jen vybrat zážitek, lokalitu a konkrétní termín. Kromě adrenalinových zážitků si můžete vybrat také zážitky odpočinkové, zážitkové, poznávací a jiné.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *